Miroslav Bárta 730 miroslav.barta@htreality.eu

Reference klientů

Dobrý den pane Bárta, moc Vám děkuji za všechno! Místy to nebylo úplně jednoduché, ale podařilo se to dotáhnout do konce. Zvlášť jsem ocenil Vaše rychlé jednání při řešení jednotlivých problémů v průběhu koupě bytu. A Děkuji Vám i za předchystání podkladů k dani z nemovitosti a převodů energiií. Ať se Vám daří nejen při prodeji nemovitostí.

Mějte se pěkně, S pozdravem, T. S.


Dobrý den pane Bárto, budu velice stručný. S vaši práci jsem byl nesmírně spokojený a jen díky vaši profesionalitě, znalostem a vašemu přístupu, jsem svůj byt prodal opravdu rychle a značně výhodně. DĚKUJI 

Mojmír Sýkora


Velice děkuji za super služby, které jste nám poskytnul v souvislosti s koupí kancelářských prostor v Brně.  Zvláště oceňuji, jak nápaditě jste vyřešil náš problém s dispozičním řešením celého prostoru a zajistil realizaci stavebních úprav dle našich představ. Vaše služby rádi využijeme i v budoucnu a budeme Vás doporučovat.

Zdraví

Jiří Neumann


Chci Vám vyjádřit velký dík za vše spojeno s pronájmem našich kancelářských a skladových prostor. Děkujeme za zajištění všech potřebných záležitostí vč. zapracování specifik, které jsme požadovali vložit do smluv. Oceňujeme také Vaše profesionální jednání s úřady ohledně změny kolaudace, kde jste vykomunikoval vše, co bylo třeba.

Děkuji a těším se na další spolupráci

Jindřich Dočkal


Děkujeme za Vaše naprosto profesionální realitní služby při prodeji průmyslového areálu. Vaše práce byla velice flexibilní, vždy jste dokázal bez problémů zajistit veškeré formality a poskytnout perfektní poradenství v dané oblasti. Rádi Vás a Vaši realitní kancelář doporučíme a obrátíme se na Vás při další obchodní příležitosti.

S pozdravem

Marcela Křečková


Rád bych Vám touto cestou poděkoval za zajištění veškerých záležitostí spojených s prodejem našeho penzionu. Spolupráce s Vámi byla na opravdu vysoké úrovni a vaše jednání profesionální a celmi lidsky příjemné. Překvapila mě Vaše časová flexibilita a ochota řešit záležitosti i v pozdějších večerních hodinách, zvláště konzultace nad smlouvami. Velice si vážíme toho, co jste pro nás udělal a jsme rádi, že jsme prodej uskutečnili právě s Vámi. Ať se vám i HT Reality daří. Kometě zdar :-)

S úctou

Ondřej Krátký


Děkuji Vám za perfektní služby, které jste mi poskytoval během celého průběhu prodeje nemovitosti. Díky Vám vše proběhlo bez problémů, a to od vložení nemovitosti do inzerce, přes realizaci prohlídek až po podpis smlouvy. Petra Smolová


Rádi bychom Vám poděkovali za Váš naprosto bezkonkurenční přístup při zprostředkování prodeje našeho domu.  Veškerá komunikace probíhala velice pružně, oceňujeme rychlé řešení problémů a komplikací, které se během prodeje vyskytly, a díky tomu se celý obchod dokončil rychleji, než jsme předpokládali. Také děkujime za kvylitní inzerci s videem a perfektníma fotografiema. Rádi využijeme Vaše služby i při další příležitosti.

S pozdravem

manželé Šmerdovi


Děkuji za pomoc při koupi našeho bytu. Víme, že naše požadavky byly velice náročné a najít vhodný byt nebylo jednoduché. Děkujeme za Vaši trpělivost, absolvování prohlídek, zpracování kupní smlouvy a smlouvy o úschově a objasnění věcí, která nám během koupě nebyly jasné. Také děkujeme za pomoc se záležitostmi, které byly, jak víme, již nad rámec vašich závazků vyplývajících ze smlouvy, čehož si velice ceníme. Zajištění našeho stěhování z Pardubic do Brna, balo fantastickou tečkou za vaši prací.

Děkuji a přeji pěkný den

Lenka Treglerová


Dovolte mi, abych poděkovat vám za prodej mého bytu v Brně. Jsem rád, že jsem si při rozhodování, do které realitní kanceláře nabídku své nemovitost umístím, rozhodl právě pro Vás.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů

Karel Jonáš


Děkuji za poskytnuté služby při prodeji mého rodinného domu, jen díky vaši práci celý proces proběhl plynule, rychle a bezproblémově. Děkuji také za Vaši vstřícnost a pochopení při mé složité životní situaci. jen díky Vám jsem o svůj dům nepřišla, což Vám nikdy nezapomenu. Vás a Vaše služby vždy ráda doporučím.

Petra Novotná


Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za to, jak skvělé služby jste nám poskytnul v průběhu prodeje nešeho bytu. Vaše pracovní nasazení na nás působilo opravdu obdivuhodně a ceníme si také Vašeho širokého přehledu v této oblasti a preciznosti při řešení všech záležitostí.

Děkujeme

Jiří a Marie Ptáčkovidalší reference na naši RK