Miroslav Bárta 730 miroslav.barta@htreality.eu

Něco málo o mně

„Nemám jeden cíl. Mým cílem je cesta, po které jdu. Cesta zodpovědné práce, která budí v lidech jen dobré pocity, spokojenost a úsměv. Být prospěšný druhým, mi umožňuje být úspěšným, se svým životem spokojený a snad i finančně nezávislým.

Mám prostě tu nejlepší práci na světě, protože mě baví"

Už je to dlouho, co jsem se rozhodl svůj profesní život spojit s realitním byznysem a s ním spojenou finanční problematikou. Psal se rok 2005. Já stal před rozhodnutím, kam budu dále svůj život směřovat a rozhodl jsem se pro realitního makléře. Otevřel jsem (tehdy ještě) noviny a odpověděl na inzerát hledající realitního makléře. Po několika kolech pohovorů, jsem byl přijat do významné Brněnské realitní kanceláře. Od té doby jsem ušel pořádný kus cesty lemovaný neustálým vzděláváním a zdokonalováním svých schopností a znalostí, abych s maximální péčí a odborností pomohl vám klientům s prodejem nebo koupí vysněné nemovitosti. Z větší části svého života realitního agenta, jsem se věnoval komerčním nemovitostem vhodným k podnikání nebo k investici. Jsem pyšný na to, že jsem pomohl k úspěšnému obchodu stovkám klientům a zprostředkoval obchody v celkové hodnotě přesahující 1 mld. Kč. Ovšem ani vyřešení životních situací spojených s bydlením, či odpočinkem mi není cizí.

Úspěšně jsem prošel vzdělávacími cykly a různými certifikacemi v celosvětově působících realitních značkách. Poslední má zastávka byla v CENTURY 21 Czech Republic, kde jsem pracoval jako regionální ředitel a lektor vzdělávací akademie pro stovky makléřů a desítky kanceláří.

Léty načerpané znalosti a zkušenosti nyní předávám dál, a to prostřednictvím vzdělávacích programů, které jsem připravil. Tuto práci nyní cítím jako poslání – vzdělávat a vychovávat makléře a makléřky, kteří budou mít u klientů 100% důvěru díky svým znalostem a schopnostem. Kteří provedou každého prodávajícího nebo kupujícího bezpečně, profesionálně a lidsky celým průběhem realitního obchodu. Kolegy a kolegyně, kteří zvládnou vyřešit vaše životní situace s empatií a vykouzlí vám na tváři úsměv.

V roce 2013 jsem byl osloven společností HT Group, a.s. s nabídkou otevření realitní kanceláře. To byla další životní výzva. A já ji přijal. Především proto, že HT Group je silná, respektovaná značka, v jejímž čele stojí féroví a čestní lidé. Jsem pyšný na to, že jsem mohl být její součástí. Od 1.1.2017 jsem jediným vlastníkem a jednatel společnosti HT NEMOVITOSTI s.r.o., využívající obchodní značku HT Reality.

Dnes je rok 2018 a když se ohlédnu zpět k datu 6.1.2014, kdy jsme se sešli v našich nových kancelářích a připili si na zdar značky HT Reality, vidím následující: kolegyně a kolegy pracující s nasazením a profesionalitou pro své klienty, odborníky, kteří vám pomohou s řešením realitních i finančních transakcí. Vidím to, že za čtyři roky jsme pomohli zobchodovat nemovitosti v celkové hodnotě přesahující 420 mil. Kč. Vidím naši cestu, která je nám cílem.

Ovšem i jinak než prací se musí umět žít. Já nejraději relaxuji za bicí soupravou, při jakémkoli sportu, na motorce nebo dobrém rockovém koncertě. Miluji chvíle se svou partnerkou nebo synem. A také si rád zajdu s přáteli posedět do restaurace. Tak se možná někde potkáme u pivka :-)

Zavolejte mi nebo napište. Jsem připraven vám kdykoli bezplatně poradit a vyřešit vaši situaci. Stejně tak mě i kdykoli kontaktujte, pokud budete mít výhrady k práci někoho z mého týmu. Samozřejmě se také rád ujmu prodeje vaší nemovitosti nebo vám zajistím vysněné místo k bydlení, či podnikání.

Jsem zde pro vás již 15. rok